2023/2024 |
1 |
4e klasse D |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 2 28 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2022/2023 |
1 |
3e klasse E |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 2 02 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
3e klasse/4e klasse 3 a-b-c-d-e / 4 a-b-c-d-e-f-g-h |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
3e klasse/4e klasse 3 A/B/C/D/E - 4 A/B/C/D/E/F/G/ |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2021/2022 |
1 |
3e klasse A |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 2 05 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2019/2020 |
1 |
3e klasse A |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Groep 2 36 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2018/2019 |
JO19-1 |
1e klasse 09 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
Groep 1 39 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
1e klasse 06 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-3 |
4e klasse 10 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-3 |
Groep 4 07 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-3 |
5e klasse 11 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2017/2018 |
JO19-2 |
Onder 19, JO19-2, Groep 4 42 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-2 |
Onder 19, JO19-2, 4e klasse 14 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-2 |
Groep 4 SR2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-2 |
3e klasse 11 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-2 |
3e klasse 06 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-2 |
Groep 4 SR2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2016/2017 |
JO17-1 |
Onder 17, JO17-1, Groep 2 46 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
Onder 17 zaterdag, JO17-1, 2e klasse 15 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
Onder 17, JO17-1, Groep 2 SR3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
Onder 17, JO17-1, Groep 2 SR3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2015/2016 |
B2 |
B-junioren zaterdag, B2, 3e klasse 11 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
B2 |
B-junioren zaterdag, B2, 4e klasse 15 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2014/2015 |
B1 |
B-junioren zaterdag, B1, 2e klasse 18 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
B1 |
B-junioren, B1, Groep 2 26 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
B1 |
B-junioren, B1, Groep 2 SR3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
B1 |
B-junioren, B1, Groep 2 SR3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
B1 |
B-junioren, B1, Groep 2 SR3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
B1 |
B-junioren, B1, Groep 2 SR3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |